Andre steder Norge

Nettstedet er Henry Pedersen sin eiendel og med henvisning til ånsverkloven er all kopiering og utskrifter ikke tillatt uten samtykke fra netteier.

Brudd på dette kan føre til erstatning og straffeansvar.

Nordland Fylke

1. Anders Andersen [11182]

2. Andreas Kristian Johan Andersen [11181]

3. Hans Edvard Andersen [11043]

4. Berit Marie Aspevik Bareksten [11165]

5. Johan Martin Jacobsen [9831]

6. Kristian Jakobsen [11129]

7. Julia Marie Jensdatter [9377]

8. Hanna Sesilie Jensen [23837]

9. Alette Johnsen [11076]

10. Ole Anton Johnsen [11075]

11. Martine Knutsdatter [19010]

12. Arnoldus Høyer Kristiansen [11128]

13. Emilie Kristine Mikkelborg Langø [9830]

14. Jensine Magdalena Lorentsdatter [23620]

15. Anna Madsdatter [19584]

16. Kristian Olai Madsen [7847]

17. Oskar Martin Olsen, Nygård [11074]

18. Pernille Olsdatter [19583]

19. Jens Pedersen [9378]

20. Andreas Pettersen [11166]

21. Martine Johanne Salamonsen [22953]

22. Mathias Andreas Salamonsen [22954]

23. Otilius Sivertsen [24497]

 

Nordre Osen i Åmodt Kommune

1. Per Erling Brevig [12327]

 

Øksnes, Nordland Fylke

1. Jakobine Inga Amelie Brynhildsen [23702]

2. Kristen Anton Hamansen [7666]

3. Haman Jentoft Hansen [7668]

4. Harald Jensen [5870]

5. Hilmar Jensen [5873]

6. Julius Jensen [5871]

7. Laurits Jensen [5872]

8. Peder Martin Konrad Johannesen [10229]

9. Helene Kaspersen [5866]

10. Leif Kaspersen [5867]

11. udøpt sønn Kaspersen [5868]

12. Abel Ellingsen Maas [7654]

13. Amanda Abelsdatter, Maas [7664]

14. Helmer Abelsen, Maas [7663]

15. Otelie Karoline Maas [7662]

16. Johannes Mortensen [10230]

17. Laurits Nilsen [5863]

18. Helene Johanne Olsdatter [7667]

19. Nemma Jensine Helmine Olsdatter [7658]

20. Anni Marie Reksten [11884]

 

Sande i Jarlsberg

1. Kristoffer Eliassen [11104]

2. Elias Alfred Kristoffersen, Sande [11103]

 

Sandefjord

1. Hanna Evensen [10593]

2. Ole Evensen [10594]

3. Ole Kristofer Evensen [10592]

 

Siljan kommune, Telemark

1. Birger Ekli [12436]

 

Skiaker, Gran kommune

1. Ole Olsen Aamodt [21905]

 

Skien

1. Nils Kristensen [20837]

2. William Albin Lundin [294]

 

Søgne

1. Ingeborg Henriksdatter [16940]

2. Målfrid Katrine Hortemo [1763]

 

Sørreisa, Troms

1. Martin Emil Mikalsen [25093]

2. Lars Olai Westgård [25127]

 

Sortland, Nordland

1. Bjarne Hamansen [7672]

2. Hilborde Hamansen [7670]

3. Hilda Antonie Hamansen [7669]

4. Hildur Hamansen [7673]

5. Margit Albertine Hamansen [7674]

6. Otto Koren Hamansen [7671]

7. Torbjørn Hamansen [7676]

8. Tordis Hamansen [7675]

9. Petra Marie Olsdatter Karstensen [10580]

10. Ole Henrik Monsen,Rise [11168]

11. Hjertrud Olsdatter [5865]

12. Nils Olsen [5864]

13. Hanna Gunhilde Rise [11167]

 

Tønsberg

1. Thommas Tangedal, Bakkeland [1428]

2. Kathrine Flaten [341]

3. Morten Flaten [342]

4. Ronny Dale, Furstrand [3546]

5. Christoffer Sundstrøm Hjerpåsen [356]

6. Joacim Sundstrøm Hjerpåsen [355]

7. Kari Hjerpåsen [354]

8. Marie Susanne Evensen Raaum [23109]

9. Åse Rui [179]

10. Karsten Rui [178]

11. Øystein Rui [183]

12. Stein Rui [176]

13. Cato Tangedal [365]

14. Christina Tangedal [364]

15. Heidi Tangedal [361]

16. Linda Tangedal [1424]

17. Marita Tangedal [362]

 

Tønset

1. Maria Lilleng Melvær [12338]

 

Toten

1. Ole Kristiansen [11671]

2. Magda Hansdatter Merkesvik [24398]

3. Kristian Olsen [11673]

4. Thomas Amlie Pedersen [17271]

 

Tromsø

1. Jens Hermandsen [5869]

2. Edvard Andreas Mikalsen Kjær [7796]

3. Mikal Andreas Mortensen [7797]

 

Trøndelag Fylke

1. Aslaug Synnøve Aarlott [7327]

2. Steinar Aarlott [7326]

3. Bente Aarlott Aase [429]

4. Anna Andersdatter [1975]

5. Berte Andersdatter [14699]

6. Magdalena Andersdatter [1978]

7. Herman Andersen [1977]

8. Sigvald Andersen [1976]

9. Alfred Nils Berg [20542]

10. Peder Johan Martin Halvorsen Broholm [22807]

11. Ove Daniel Einersen [20337]

12. Fritjof Fredriksen [11072]

13. Anna Gjertsdatter [6323]

14. Sigrid Johanne Gustavsdatter [24007]

15. Synnøve Hansdatter [6272]

16. Astrid Hovd [737]

17. John Jehn [15635]

18. Fredrik Jensen [11073]

19. Ole Johnsen [25117]

20. Jakob Jørgensen [5974]

21. Søren Karlson [5972]

22. Margrethe Kristine Thinn Naaven [25007]

23. Samson Olsen [22781]

24. Martha Mathilde Ovesdatter [20336]

25. Johanne Dorthea Samsonsdatter [22780]

26. Kari Simonsdatter [6151]

 

Trondheim

1. Sindre Bolseth Dimmen [250]

2. Hanna Konstanse Gårtner [22793]

3. Hildur Kristiane Gårtner [24000]

4. Ingeborg Dorthea Gårtner [22804]

5. Johanne Marie Gårtner [24002]

6. Konrad Gårtner [22803]

7. Elisabeth Gaustad [19895]

8. Johan Gaustad [19916]

9. Hilma Lovise Johansen [24062]

10. Kaia Sofie Olafsdatter Karlsen [25950]

11. Bendik Lægreid [728]

12. Lars Kyrre Lysklett [12334]

13. Ingrid Nilssen [12452]

14. Kristian Nilssen [12451]

15. Abraham Pedersen [9909]

16. Olaf Margido Pedersen [9908]

17. Olav Pedersen [24134]

18. Marius Rognsøy Sylta [461]

19. Andreas Strømmen [11202]

20. Nikoline Strømmen [11201]

21. Elisabeth Sundset [727]

 

Vadsø, Finnmark

1. Anne Elise Strømsted [20318]

 

Valdres

1. Gjørand Thomasdatter [11672]

 

Vega, Nordland

1. Edvarda Johanna Edvardsdatter [4867]

2. Ella Mally Edvardsdatter [4866]

3. Edvard Julius Olsen [4865]

 

Vesfold Fylke

1. Kåre Bakkeland [1430]

Andre fylker og steder i Norge

 

 

Tilbake til Stedsregisteret klikk her

 

 

 

Stedsregister over slekter

på Vestlandet

 

Et alfabetisk oppsett over navnene på alle personene som er omhandlet i stedsregisteret og som har tilknytting til stedet ved fødsel.

I navneregisterene vil du finne alle navnene som ligg i min database og du kan da lete deg frem til det som er inntresant for deg.

Hvert navn har et ID nr. eks.[12345] som står bak hvert navn. Dette nr. vil du også finn igjen i slektdatabasen, eller du kan søke på det der.

 

 

Min e.post adr: henryped@infranord.no

Ål i Hallingdal

1. Ole Torjusson Svanøe [15683]

 

Arendal, Øst Agder

1. Aase Reksten Halen [12374]

2. Algodt Andre Halen [12375]

3. Ea Reksten Halen [12377]

4. Emilie Reksten Halen [12376]

5. Ole Kittelsen [10512]

6. Sigrid Marie Kittelsen [10511]

7. Atle Reksten [12372]

8. Liv Fredriksen Reksten [12371]

 

Askim

1. Karoline Jensine Jensdatter [20304]

2. Gunnar Andre Lunde [1404]

 

Bærum

1. Anne Karin Brevig [12331]

2. Geir Brevig [12330]

3. Sidsel Brevig [12332]

4. Stian Grimsrud [393]

5. Vibeke Grimsrud [620]

6. Anna Skorpen [5451]

7. Johan Skorpen [5454]

8. Marie Skorpen [5452]

9. Oddbjørg Skorpen [5453]

10. Reidar Skorpen [5455]

11. Gry Walderhaug [392]

 

Ballangen i Troms

1. Marie Fagerbakk [172]

2. Åsta Agnes Hellesen, Stokka [196]

 

Beieren, Nordland

1. Einar Nikolai Andersen [11045]

2. Gudrunn Andersen [11048]

3. Karen Rebekka Andersen [11046]

4. Olav Andersen [25582]

5. Trygve Andersen [11047]

6. Albertine Margrethe Olsdatter [11044]

 

Bodø

1. Rita Kaspersen Bergheim [14621]

2. Martin Hansen [23675]

3. Hans Johannesen [9853]

4. Henrik Marenius Hansen, Mjelle [9852]

5. Andreas Rui [180]

6. Morten Rui [181]

7. Thomas Rui [182]

 

Bolga, Meløy, Nordland

1. Anna Therese Marie Lydersen [218]

2. Onora Lydersen [3530]

3. Lyder Nicolaisen [3529]

 

Dalaker

1.Gullak Torbjørnsen [17025]

 

Dalen i Hallingdal

1.Ole Sivertsen [17011]

 

Dønna, Nordland Fylke

1. Jens Nikolai Arntsen [10013]

2. Hanna Hansdatter [10014]

3. Agnethe Marie Jensdatter [10012]

 

Drammen

1. Knut Brenna [7518]

2. Maria Lundin, Brenna [7519]

3. Grete Knudsen [1425]

4. Abraham Larsen [24003]

 

Drøbak

1. Arne Hjerpåsen [1426]

 

Drøsdal

1.Ingeborg Olsdatter [4919]

 

Elverum

1. Kristine Eberhord [23994]

 

Enebakk, Norge

1. Thor Willy Gotrik [7384]

 

Evenes kommune, Troms

1. Amund Fagerbakk [173]

 

Evje

1. Abelone Jetmundsdatter [6860]

 

Flekkefjord, Vest Agder

1. Jan Håkon Bendiksen [235]

2. Brit Torill Egeland [3569]

3. Jens Johannesen [19888]

4. Emma Tomine Morvik, Kragholm [7346]

5. Leif Egil Midtbø [225]

6. Johanne Nilsdatter [20024]

7. Anna Miriam Pedersen [3548]

8. Anthon Pedersen [7331]

9. Benedikte Pedersen [3536]

10. Emma Pedersen [3539]

11. Fredrikke Helen Pedersen [7330]

12. Hans Arve Pedersen [227]

13. Kurt Børge Pedersen [228]

14. Linn Karina Pedersen [3537]

15. Maria Louise Pedersen [234]

16. Martin Pedersen [233]

17. Nina Louise Pedersen [229]

18. Trond Arne Pedersen [230]

19. Harald Petersen [10037]

20. Tommy Rognsø [240]

21. Klara Sortland [3535]

22. Nils Stephansen [21599]

 

Fogn

1. Aslaug Tordis Klungtveit [571]

 

Fredrikstad, Østfold fylke

1. Samir Benounis [252]

2. Fenger Grønn [23978]

3. Knut Hansen [12006]

4. Marlen Reksten Hansen [12007]

5. Simen Reksten Hansen [12008]

6. Camilla Løvaas [12319]

7. Johannes Raaum [23108]

8. Even Løvaas Reksten [12321]

9. Robin Løvaas Reksten [12320]

10. Anna Dorthea Johansdatter, Zincke [5694]

 

Gausdal

1. Anita Ødegaard [7323]

2. Edvard Støland [23603]

 

Geiranger

1. Pernille Marta Olsdatter [4777]

 

Gillerskål

1. Mathilde Trondsen [24036]

 

Giske, Berg Prestegjeld, Troms

1. Ingeborg Håvardsdatter [8679]

 

Gjølanger

1. Nikke Jensdatter [4515]

 

Grimstad kommune, Aust Agder

1. Nikoline Nilsdatter [10855]

 

Gryllefjord, Troms

1. Edmund Bergstrøm [25976]

2. Per Bergstrøm [25972]

 

Gudbrandsdalen

1. Karen Andersen [10048]

2. Ole Sevaldsen [17246]

 

Hadeland

1. Gunnar Reinli [276]

 

Hadsel, Nordland

1. Fridtjof Martinsen Aas [23633]

2. Konrad Martin Alfred Holm [24044]

3. Anton Severin Mikalsen [24058]

4. Hans Peder Myrland [23635]

5. Hjalmar Olsen [25134]

6. Robert Peder Petersen [25126]

7. Johan Ludvig Johansen Varvik [24059]

 

Hallingdal

1. Johannes Torgersen [17187]

 

Hammerfest, Finnmark

1. Ruth Altmann [25123]

2. Ole Johan Evensen [11885]

3. Anton Elias Smidth [23983]

 

Holmestrand, Vestfold fylke

1. Jon Gunnar Bakkeland [1427]

2. Reidun Chrøder [1429]

3. Alf Grimsrud [389]

 

Humlebakken i Valdres

1. June Helgesen [18893]

 

Ibestad i Troms

1. Joakim Hartvig Astrup, Hansen [6168]

2. Johan Hansen [3232]

3. Johanne Johansdatter [3231]

 

Oslo

1. Asbjørn Askevold [15475]

2. Eva Askevold [15476]

3. Gerd Askevold [15474]

4. Rolf Fridthjof Askevold [15473]

5. Wenche Askevold [15477]

6. Emilie Korneliussen Bøttger [12013]

7. Erik Bøttger [12012]

8. Timian Korneliussen Bøttger [4497]

9. Trine Korneliussen Bøttger [12011]

10. Rikke Maria Lysklett Brevig [12335]

11. Elin Eikhold [14603]

12. Ingrid Evelyn [15454]

13. Bjørg Elfrida Hansen, Fjelltveit [7158]

14. Marthe Flaten [304]

15. Karl Flock [19991]

16. Arne Flood [23082]

17. Bertha Andrea Flood [23079]

18. Gjørol Flood [23080]

19. Jørgen Wright Flood [23078]

20. Karen Flood [23081]

21. Irene Margaret Gulbrandsen [12261]

22. Jonas Haldorsen [724]

23. Maria Haldorsen [723]

24. Markus Haldorsen [725]

25. Birger Hansen [5946]

26. Elisabeth Nilsen Klokkernes [12259]

27. Celine Berg Korneliussen [4501]

28. Julian Berg Korneliussen [4502]

29. Tom Erik Sandvik Korneliussen [12014]

30. Gunhild Martine Morvik, Kragholm [7345]

31. Espen Kvaleng [7043]

32. Ine Kvaleng [7044]

33. Jan Sigurd Litland, Kvaleng [5944]

34. Grethe Lambertsen [15466]

35. Ivar Odd Lambertsen [15467]

36. John Per Lambertsen [15465]

37. Odd Lambertsen [15449]

38. Helga Antonia Arneson Leland [4228]

39. Amalie Olsen, Lunde [1407]

40. Fabian Olsen, Lunde [7423]

41. Harry Nilsen [12260]

42. Willy Pettersen [15478]

43. Jane Reinli [7343]

44. Thomas Reinli [7344]

45. Vidar Reinli [278]

46. Bjørg Reksten [15490]

47. Jarl-Magnus Reksten [15489]

48. Mai-Lis Reksten [15491]

49. Evy Helen Rognsøy [7315]

50. Glenn Einar Rognsøy [7318]

51. Helen Rognsøy [7319]

52. Artur Carlo Skoglund [25097]

53. Markus Aase, Solnørdal [7334]

54. Hege Marie Sørensen [26057]

55. Elisabeth Vedeld [15488]

 

Porsgrunn

1. Bjørg Ludvigsen [26164]

2. Sigrid Alice Ludvigsen [26163]

3. Wenche Lundin [296]

 

Rakkestad

1. Gunnar Lunde [1405]

 

Rakneberg

1. Marta Madsdatter [6541]

 

Rana

1. Maren Marie Knutsdatter [18255]

2. Knut Olsen [18256]

 

Ringsaker

1. Pauline Skang [24053]

 

Røros

1. Jakob Estensen [6824]

2. Johannes Jonson [3988]

 

Mandal

1. Teodora Tønnesen [6384]

 

Moss

1. Yngvar Andersen [12048]

2. Hans Oskar Hansen [24086]

3. Kristian Alfred Johannesen [25083]

 

Mykland i Øksnes, Nordland Fylke

1. Elen Dreyer [9958]

2. Henriette Fredrikke Emelie Dreyer [9956]

3. Henrik Dreyer [9957]

 

Kjerringøy i Nordland

1. Dagny Andersen [25583]

2. Sigmund Andersen [11049]

3. Sverre Andersen [11050]

 

Klingenberg

1. Birte Catharina Thomasdatter Klingenberg [2427]

2. Bjørn Jensson, Klingenberg [2436]

 

Kongsberg

1. Kristine Arnesdatter [20749]

2. Farida Benounis [253]

3. Antonette Oliva Olsdatter [21239]

 

Kragerø

1. Torstein Eikhaugen [14673]

2. Astrid Harriet Jensen [25105]

 

Kristiansand

1. Gerda Berntsen Båsund [11203]

2. Anders Berntsen [11204]

3. Maja Evine Morvik, Kragholm [7347]

4. Ida Louise Lunde [1406]

 

 

Larvik, Larvik kommune, Vestfold

1. Margit Charlotte Nilsen Aske [26162]

2. Lars Knutsen [15758]

 

Levanger, Trøndelag

1. Guri Langaas [12345]

2. Lorents Larsen [10506]

3. Ingvald Lorentsen [10505]

 

Lofoten

1. Albert Edvardsen [23027]

2. Gerhard Edvardsen [23029]

3. Martin Edvardsen [23028]

4. Charlotte Kaspara Hansdatter [24006]

5. Berine Marie Hassdatter [22260]

6. Hans Kinus Jensen [4355]

7. Eilif Strøm Johansen [10587]

8. Rasmus Ernst Johansen [10588]

9. Gustav Theodor Johnsen [10502]

10. Johan Johnsen [10503]

11. Emil Jørgen Edelmann Knutsen [23705]

12. Petra Mikkelsdatter [6642]

13. Marie Pauline Karlsen Reksten [12314]

14. Ole Johnny Selle [465]

 

Loppa, Finnmark

1. Alfred Kristian Kristiansen [11134]

2. Kristian Olufsen [11135]

 

Lørenskog

1. Bjarte Lægreid [720]

2. Bjørn Erik Lundin [295]

 

Namsos, Nord Trøndelag

1. Andreas Færøvik [5741]

2. Borghild Færøvik [5743]

3. Helga Færøvik [5740]

4. Janikke Færøvik [5744]

5. Julie Bertine Sivertsdatter, Færøvik [5737]

6. Karl Færøvik [5742]

7. Petra Færøvik [5738]

8. Sofie Færøvik [5739]

9. Daniel Marius Pedersen Hjertenes [24037]

10. Aksel Normann Madsen [10624]

11. Inger Marie Jakobsdatter, Madsen [10621]

12. Ingvald Madsen [10623]

13. Petter Asbjørn Madsen [10625]

14. Sara Madsen [10622]

15. Julianne Bertine Annaniassen, Nautø [9854]

 

Narvik

1.Ola Eide [12333]

 

Nesodden

1. Adolf Magnus Jensen Aaslund [25103]