Batalden

Nettstedet er Henry Pedersen sin eiendel og med henvisning til ånsverkloven er all kopiering og utskrifter ikke tillatt uten samtykke fra netteier.

Brudd på dette kan føre til erstatning og straffeansvar.

Batalden, Aldeholm, Flora kommune

1. Anna Judithe Oline Annaniasdatter Aldeholm [10256]

2. Asbjørn Berntsen Aldeholm [11018]

3. Astrid Berntsen, Aldeholm [10952]

4. Bernhard Sigurd Berntsen Aldeholm [10794]

5. Bernt Olai Johannesen Aldeholm [8927]

6. Birthe Judithe Marianne Berntsen Aldeholm [10315]

7. Dagny Berntsen, Aldeholm [11385]

8. Elen Juditte Johannesdatter Aldeholm [8929]

9. Lars Johannesen Aldeholm [8926]

10. Lina Oliva Berntsen Aldeholm [10678]

11. Peder Andreas Berntsen Aldeholm [10645]

12. Rasmus Johannes Johannesen Aldeholm [8930]

13. Sanna Pernille Berntsen Aldeholm [9820]

14. Saron Mathias Berntsen, Aldeholm [9819]

15. Henrik Johannes Gundersen [10293]

16. Bernhard Andreas Henriksen Høgholm [25196]

17. Anne K.Johannesdatter Aldeholm Vevling [8928]

18. Josefine Berthine Gundersdatter Vevling [10292]

19. Oleanne Bolette P. Gundersdatter Vevling [10294]

 

Batalden, Arsholmen, Flora kommune

1. Maren Bolette Larsdatter [5806]

2. Bendik Mathias Larsen [5797]

3. Frans Mathias Larssen [5802]

4. Henrik Olai Larssen [5805]

5. Lyder Andreas Larssen [5804]

6. Ole Andreas Larssen [5803]

 

Batalden, Buerøy, Flora kommune

1. Alette Elina Johannesdatter Buerøy [9263]

2. Elen Andrea Johannesdatter Buerøy [9262]

3. Elen Oline Johnsdatter Buerøy [8277]

4. Emil Bernhard Eide Jensen, Buerøy [11315]

5. Jens Andreas Johannesen, Buerøy [10317]

6. Jon Peder Lorentsen Buerøy [25370]

7. Jorunn Johanna Lorentsen Buerøy [11456]

8. Marie Johanne Johannesdatter Buerøy [9266]

9. Oddlaug Lorentsen Buerøy [25371]

10. Ole Henrik Johannesen Buerøy [9267]

11. Oleanne Pernille Johannesdatter Buerøy [9265]

12. Osvald Ola Lorentsen Buerøy [25373]

13. Selma Juditte Jensen, Buerøy [11412]

14. Sigrunn Laura Lorentsen Buerøy [25372]

15. Thomas Desiderius Andreas Eriksen Buerøy [9224]

16. Alexander Annanias Johnsen Fanøy [8279]

17. Anne Serine Johnsdatter [8283]

18. Maren Bolette Johnsdatter [8280]

19. Mons Olai Johnsen [8278]

20. Salamon Johannes Johnsen [8281]

21. Salamon Johannes Johnsen [8282]

22. Karl Andreas Eriksen, Russøy [7736]

 

Batalden, Lille Batalden, Flora kommune

1. Lars Mathias Karstensen, Fanøy [9329]

2. Matias Andreas Karstensen, Fanøy [9328]

3. Andreas Kornelius Andreassen Fugløy [5911]

4. Mads Johannesen [8168]

5. Jens Johannes Karstensen [8239]

6. Johannes Mathias Karstensen [9645]

7. Salomon Deciderius Karstensen [8240]

8. Anna Bjørg Berntsen Nordstrand [25331]

9. Atle Nordstrand [25411]

10. Berit Nordstrand [25410]

11. Bjørg Nordstrand [25409]

12. Bjørn Askild Berntsen Nordstrand [25335]

13. Brynhild Berntsen Nordstrand [25332]

14. Finn Nordstrand [25412]

15. Idar Berntsen Nordstrand [25334]

16. Leidulf Johan Berntsen Nordstrand [25325]

17. Odd Gunnar Nordstrand [25408]

18. Reidar Berntsen Nordstrand [25333]

19. Norunn Norstrand [12294]

20. Alberta Alida Simonsen [10602]

 

Batalden, Nautø, Flora kommune

1. Kristian Mathias Olsen Batalden [9162]

2. Jensine Amalie Annaniassen, Nautø [10310]

3. Johannes Amalius Annaniassen, Nautø [10429]

4. Anne Madsie Olsdatter [9163]

5. Jens Olai Olsen Skorpeidet [5521]

 

Batalden, Russøy, Flora kommune

1. Elen Johanne Eliasdatter [16388]

2. Borghild Karlsen Kvaløsund [10813]

3. Anna Amanda Karlsen, Russøy [7740]

4. Elisabeth Helene Bertelsdatter Russøy [7742]

5. Helga Elisa Karlsen, Russøy [7738]

6. Karen Gunhilde Bertelsdatter Russøy [7745]

7. Magnus Gregorius Karlsen, Russøy [7739]

8. Nille Elisa Bertelsdatter Russøy [7743]

9. Nils Johan Bertelsen Russøy [7744]

10. Ragnhild Karlsen, Russøy [10992]

11. Rakel Kristine Bertelsdatter Russøy [7737]

12. Solveig Karlsen, Russøy [10920]

13. Sverre Elias Karlsen, Russøy [10841]

 

Batalden, Stokksneset, Flora kommune

1. Berte Susanna Pernille Andersdatter [7945]

2. Anna Eliasdatter [14339]

3. Anne Birgitte Johannesdatter [2675]

4. Martha Oline Johannesdatter [8794]

5. Nils Olai Johannesen [8172]

6. Henrik Larsen [7877]

7. Bergliot Amanda Olafsen, Strømsøy [7729]

8. Oliva Bolette Olafsen, Strømsøy [7728]

9. Bernhard Andreas Ulriksen [10728]

10. Elias Mikael Ulriksen [10677]

 

Batalden, Strømsøy, Flora kommune

1. Agdis Strømsøy [25169]

2. Arild Mathias Strømsøy [25167]

3. Bjarne Atle Strømsøy [25531]

4. Dag Strømsøy [25170]

5. Emma Nilla Thomasen Strømsøy [25521]

6. Johan Strømsøy [25535]

7. Johan Olafsen, Strømsøy [11304]

8. Magna Lillian Strømsøy [25529]

9. Oddbjørn Strømsøy [25530]

10. Oddgeir Strømsøy [25166]

11. Olav Martin Olavsen Strømsøy [11367]

12. Olav Martin Thomasen, Strømsøy [11428]

13. Reidar Strømsøy [25533]

14. Selma Kamilla Thomasen, Strømsøy [11457]

15. Signy Strømsøy [25534]

16. Steinar Mathias Strømsøy [25532]

17. Trygve Oskar Thommasen Strømsøy [25520]

18. Vidar Strømsøy [25168]

 

Batalden, Værholmen, Flora kommune

1. Artur Mathias Verholm [10883]

 

Batalden, Vassøy, Flora kommune

1. Lars Korneliussen [6640]

2. Andreas Pedersen [10364]

3. Aslaug Cecilie Thomasen, Strømsøy [11383]

4. Bertea Andrine D. Andersdatter Vadsøy [10002]

5. Olga Oliva Saronsen Vadsøy [11382]

6. Saron Kristoffer Elias Andersen Vadsøy [10006]

 

Batalden, Vevlingen, Flora kommune

1. Sofie Johannesen Aldeholm [10951]

2. Haldis Margreta Larsen Folkedal [25357]

3. Kjellfrid Larsen Folkedal [25355]

4. Lars Larsen Folkedal [25354]

5. Oddvar Narve Larsen Folkedal [25356]

6. Olav Ananias Henriksen Høgholm [10978]

7. Erling Johannesen, Vevling [10880]

8. Jenny Amanda Johannesen, Vevling [10733]

9. Johan Fredrik Johannesen, Vevling [10748]

10. Magnus Olai Johannesen, Vevling [7717]

11. Ole Vilhelm Johannesen, Vevling [7719]

 

 

Batalden, Hillersøya, Flora kommune

1. Jørgine Johanne Madsdatter Aldeholm [8196]

2. Anne Lovise Madsdatter Batalden [8195]

3. Anna Sophia Eliasdatter [8224]

4. Henrik Johannes Eliassen [8225]

5. Mads Henriksen [7950]

6. Alfred Tobias Olaisen Hillersøy [25152]

7. Alma Olaisen Hillersøy [25165]

8. Anfinn Jonvald Olaisen Hillersøy [11306]

9. Ansgar Olaisen Hillersøy [25164]

10. Bjarne Olaisen Hillersøy [11430]

11. Idar Andreas Hillersøy [25160]

12. Kjell Rune Hillersøy [25159]

13. Olai Olaisen Hillersøy [25171]

14. Torill Hillersøy [25158]

15. Alet Larsdatter [7955]

16. Gunille Larsdatter [7957]

17. Olava Henrika Larsdatter [7954]

18. Gunder Larsen [8251]

19. Gunder Østensen [7959]

20. Mads Henrik Østensen [7958]

 

Batalden, Langøen, Flora kommune

1. Magnus Alfred Andersen [10082]

2. Bernt Olsen Batalden [8203]

3. Anna Andrea Bendiksdatter [9052]

4. Juditha Gunilda Bendiksdatter [9048]

5. Juditte Olsdatter Buerøy [8204]

6. Mads Ellingsen [7909]

7. Marie Olivia Johannesdatter Kvaløsund [7720]

8. Agnethe Josefine Samsonsen, Langø [9832]

9. Alfred Andreas Larsen Langø [10878]

10. Astrid Oliva Samsonsen Langø [10859]

11. Harald Elias Samsonsen, Langø [10713]

12. John Mathias Knutsen, Langø [10169]

13. Karl Elias Larsen Langø [10792]

14. Karl Olai Larsen, Langø [10433]

15. Magnus Alfred Samsonsen, Langø [9834]

16. Margit Alberta Samsonsen, Langø [9833]

17. Mathilde Kristine Larsen Langø [10436]

18. Olav Mathias Samsonsen Langø [10975]

19. Sigurd Emil Samsonsen, Langø [10793]

20. Trygve Samsonsen Langø [11426]

21. Alf Johan Karlsen Langøy [25413]

22. Bjørg Langøy [25457]

23. Dagmar Samsonsen, Langøy [11009]

24. Eli Britt Karlsen Langøy [25417]

25. Gudrun Samsonsen, Langøy [11293]

26. Liv Nordbjørg Karlsen Langøy [25416]

27. Odd Kåre Karlsen Langøy [25414]

28. Per Kjartan Karlsen Langøy [25415]

29. Sverre Langøy [25458]

30. Anna Nikoline Larsdatter [11778]

31. Rachel Martinusdatter [8276]

32. Alexander Olai Martinussen [9001]

33. John Martinussen [8272]

34. Mons Rasmus Nikolai Martinussen [8275]

35. Anders Mathias Olsen [8202]

36. Elling Henrik Olsen [8999]

37. Mads Andreas Olsen [8200]

38. Mads Henrik Olsen [9000]

39. Martin Andreas Olsen [8998]

40. Mons Mathias Olsen [9625]

41. Ole Olsen [8997]

42. Anders Olai Johannesen, Vevling [7718]

43. Anna Marie Johannesdatter, Vevling [7721]

44. Gunder Johannes Bendiksen Vevling [9053]

45. Johannes Elias Gundersen Vevling [20452]

46. Oleanne Judithe Madsdatter, Vevling [7714]

Batalden

 

Omfatter øyene: Aldeholmen, Arsholmen, Buerøy, Lille Batalden, Nautø, Russøy, Stokksneset, Strømsøy, Værholmen

Vassøy, Vevlingen, Fanøya, Hillersøya, Langøen, Fugløy

Tilbake til Flora kommune klikk her

 

 

 

Stedsregister over slekter

på Vestlandet

 

Et alfabetisk oppsett over navnene på alle personene som er omhandlet i stedsregisteret og som har tilknytting til stedet ved fødsel.

I navneregisterene vil du finne alle navnene som ligg i min database og du kan da lete deg frem til det som er inntresant for deg.

Hvert navn har et ID nr. eks.[12345] som står bak hvert navn. Dette nr. vil du også finn igjen i slektdatabasen, eller du kan søke på det der.

 

 

Min e.post adr: henryped@infranord.no

Batalden, Flora kommune

1. Abraham Elias Abrahamsen [10043]

2. Anna Marie Bertine Abrahamsen [10465]

3. Kristine Eline Abrahamsen [10860]

4. Loris Olai Abrahamsen [11774]

5. Oleanne Abrahamsen [25732]

6. Samson Kornelius Abrahamsen [9902]

7. Anton Mathias Absalonsen [23998]

8. Ananias Diesen Berntsen, Aldeholm [10548]

9. Annanias Desiderius Alexandersen Aldeholm [8213]

10. Anny Aldeholm [25210]

11. Arild Aldeholm [25206]

12. Bernt Cornelius Ludvigsen Aldeholm [9306]

13. Bernt Mathias Desederiussen Aldeholm [8256]

14. Bjarne Aldeholm [25209]

15. Bjarne Aldeholm [25212]

16. Hildborg Aldeholm [25213]

17. Ingrid Laila Aldeholm [25208]

18. Mathias Johannes Annaniassen Aldeholm [8215]

19. Sigbjørg Aldeholm [25207]

20. Sigvard Bernhard Bernhardsen Aldeholm [25192]

21. Susanne Oleanne Annaniasdatter Aldeholm [8214]

22. Sverre Aldeholm [25211]

23. Anne Olene Alexandersdatter [8268]

24. Elen Mathea Alexandersdatter [16684]

25. Inger Oline Lovise Alexandersdatter [8212]

26. Karl Olai Alexandersen [8269]

27. Amalie Bolette Andersdatter [8153]

28. Amanda Marie Andersdatter [3742]

29. Dorte Marie Annaniasdatter [8246]

30. Marte Juditte Annaniasdatter [8245]

31. Mathias Julius Annaniasen [8247]

32. Morten Johannes Annaniasen [8244]

33. Adelide Olene Batalden [14415]

34. Adolf Ananias Simonsen Batalden [9982]

35. Anna Helene Olsdatter Batalden [9216]

36. Anne Birgithe Kristensdatter Batalden [8219]

37. Anne Katrine D. Kristensdatter Batalden [11563]

38. Anne Madsie Jansdatter, Batalden [8137]

39. Anne Madsine Jørgine Berntsdatter Batalden [8206]

40. Anne Sofie Judita Kristensdatter Batalden [8218]

41. Astrid Kathrine Batalden [10703]

42. Haldor Batalden [7126]

43. Hanna Marie Berntsdatter Batalden [8209]

44. Harald Aron Olsen Batalden [9213]

45. Henrik Batalden [10791]

46. Inger Larine Kristensdatter Batalden [10472]

47. Jensine Erikka Kristensdatter Batalden [8221]

48. Juditte Karine Mikaelsdatter Batalden [9120]

49. Julie Eilin Batalden [14414]

50. Kirsten Batalden [11294]

51. Kristine Serine Kristensdatter Batalden [8220]

52. Kristoffer Kristensen Batalden [10471]

53. Leif Olausen Batalden [11277]

54. Mads Olai Berntsen Batalden [8205]

55. Martha Karen Marie Olsdatter Batalden [9214]

56. Marthea Oleanna Berntsdatter Batalden [8208]

57. Olai August Olsen, Batalden [9212]

58. Olaus Daniel Bertelsen Batalden [9175]

59. Ole Tollaksen, Batalden [7129]

60. Oskar Harald Batalden [10747]

61. Øyvind Batalden [10936]

62. Peder Andreas Olsen, Batalden [9211]

63. Rolf Dagmund Batalden [14413]

64. Samson Henrik Olsen, Batalden [9860]

65. Saron Johannes Oskarsen Batalden [25324]

66. Saron Kornelius Olsen Batalden [9210]

67. Sigvard Johan Olsen Batalden [9215]

68. Simon Madsen, Batalden [8179]

69. Sophie Kristine Kristensdatter Batalden [8222]

70. Elias Bendiksen [11956]

71. Gunder Johannes Bendiksen [9051]

72. Salamon Annanias Bendiksen [9050]

73. Anne Pernille Berntsdatter [9647]

74. Ellen Martha Bertelsdatter [8129]

75. Ingeborg Elisa Bertelsdatter [9173]

76. Inger Oline Bertelsdatter [2867]

77. Nielle Judithe Bertelsdatter [2861]

78. Gregorius Bertelsen [2576]

79. Jan Lyder Bertelsen [8128]

80. Johan Reinhard Bertelsen [9172]

81. Katrine Nikoline Bertelsen [9176]

82. Nils Bertelsen [8130]

83. Rakel Olufine Bertelsen [9177]

84. Rakel Olufine Bertelsen [9174]

85. Simon Bertelsen [8131]

86. Erik Olai Trulsen Buerøy [7741]

87. Johannes Mathias Andreasen Buerøy [9261]

88. Jostein Kåre Jensen, Buerøy [11435]

89. Larine Bertine Helene Andreasdatter Buerøy [9697]

90. Ole Johan Jensen, Buerøy [11278]

91. Sigmund Kornelius Jensen, Buerøy [11033]

92. Johannes Andreas Christiansen [8799]

93. Gjerche Mathia Danielsdatter [8981]

94. Andreas Danielsen [8984]

95. Cornelius Danielsen [8983]

96. Berthe Desederiusdatter [8259]

97. Dorte Oleanne Desederiusdatter [8258]

98. Susanne Pernille Desederiusdatter [8257]

99. Kasper Olai Desederiussen [8254]

100. Morten Olai Desederiussen [8253]

101. Paul Didrik Desederiussen [8255]

102. Albert Severin Didriksen [11478]

103. Ellen Eliasdatter [9015]

104. Amanda Bertine Jonasdatter Fanøy [9929]

105. Andreas Mathias Johannessen Fanøy [9782]

106. Henrik Olai Ingebrigtsen, Fanøy [9219]

107. Henrik Olai Olsen Stevnebø Fanøy [9136]

108. Inga Karine Olsdatter, Fanøy [9135]

109. Jakobine Ulriksdatter Fanøy [8193]

110. Johannes Annanias Karstensen, Fanøy [9330]

111. Johannes Mathias Andreassen Fanøy [5912]

112. Karsten Olai Madsen, Fanøy [8182]

113. Olav Henriksen, Fanøy [11017]

114. Olav Ivar Johannesen Fanøy [10162]

115. Peder Andreas Olsen Fanøy [9137]

116. Simon Mathias Andreassen Fanøy [5913]

117. Sofie Petrine Johannesen Fanøy [10704]

118. Thomas Jonasen, Fanøy [9930]

119. Judithe Dorthea Andreasdatter Fimland [9169]

120. Mathea Andreasdatter Fimland [9166]

121. Oleanne Judithe Andreasdatter Fimland [9168]

122. Lars Mathias Frantsen [5798]

123. Agnes Andersen, Fredheim [11243]

124. Alberta Randine Andersen, Fredheim [11323]

125. Anders Mathias Pedersen, Fredheim [9130]

126. Alberta Jenny Th. Korneliussen Fugløy [9914]

127. Alfred Amandus Korneliussen Fugløy [10691]

128. Arnt Olai Olsen Fugløy [9185]

129. Inger Josefine Andreasdatter Fugløy [9913]

130. Lydia Alethe Olsdatter Fugløy [5508]

131. Marthe Karine Olsdatter Fugløy [9187]

132. Ole Mikael Danielsen Fugløy [5509]

133. Samson Andreas Olsen Fugløy [9186]

134. Alexander Gregoriussen [8271]

135. Elisbeth Haldorsdatter [7127]

136. Helga Haldorsdatter [25351]

137. Marit Haldorsdatter [25353]

138. Tollak Haldorsdatter [7128]

139. Olav Haldorsen [25352]

140. Rikka Josephine Helgesdatter [9181]

141. Julius Arents Helgesen [9180]

142. Anders Jansen Helmers [2761]

143. Anna Pernille Andersdatter Helmers [7936]

144. Anthoni Jansen Helmers [8753]

145. Carsten Jansen Helmers [8749]

146. Christopher Jansen Helmers [8754]

147. Dorthe Margrethe Andersdatter Helmers [7938]

148. Jan Henrik Helmer Andersen Helmers [7935]

149. Janicia Andersdatter Helmers [7942]

150. Jens Block Jansen Helmers [8752]

151. Karen Sophie Andersdatter Helmers [7940]

152. Lisbeth Margrethe Jansdatter Helmers [8750]

153. Lorents Jansen Helmers [8755]

154. Mons Andersen Helmers [7941]

155. Ole Jansen Helmers [8748]

156. Sisilie Margrethe Jansdatter Helmers [25712]

157. Thomas Jansen Helmers [8756]

158. Tollach Jansen Helmers [8751]

159. Trude Andersdatter Helmers [7939]

160. Trude Dorthea Andersdatter Helmers [7934]

161. True Nitter Andersdatter Helmers [7937]

162. Lars Gregorius Berntsen Batalden Hillersøy [8210]

163. Olai Ananias Berntsen Hillersøy [8207]

164. Signe Alvhilde Saronsen Hillersøy [11453]

165. Alfred Henriksen, Høgholm [11429]

166. Anna Josefine Henriksen Høgholm [11481]

167. Anna Josefine Henriksen, Høgholm [11026]

168. Atle Bjørn Høgholm [25195]

169. Borgny Bernhardsen Høgholm [25191]

170. Gustav Andreas Henriksen Høgholm [11500]

171. Harald Henriksen, Høgholm [11352]

172. Henny Høgholm [25194]

173. Leif Henriksen, Høgholm [11305]

174. Oleanne Marie Henriksen Høgholm [24971]

175. Signy Høgholm [25193]

176. Marit Oskarsen Hopkinsen [25323]

177. Elen Larine Ingebrigtsdatter [7735]

178. Olene Bolette Ingebrigtsdatter [7730]

179. Henrik Olai Ingebrigtsen [9218]

180. Elen Oliane Jansdatter [9170]

181. Kristine Bolette Jansdatter [8135]

182. Bertel Andreas Jansen [8133]

183. Lars Elias Jansen [8134]

184. Lyder Johannes Jansen [8140]

185. Mads Olai Jansen [8138]

186. Mads Olai Jansen [8139]

187. Rasmus Johannes Jansen [8136]

188. Stephan Jansen [7913]

189. Oline Jensdatter [10038]

190. Andreas Olai Jensen [8143]

191. Laurits Johannes Jensen [8142]

192. Abigal Johannesdatter [3061]

193. Anne Catrine Johannesdatter [8170]

194. Dorthe Bolette Johannesdatter [11734]

195. Elen Oline Johannesdatter [9665]

196. Ellen Judithe Johannesdatter [9217]

197. Johanne Pernille Johannesdatter [10066]

198. Juditte Oline Johannesdatter [8159]

199. Anna Johannesen [25485]

200. Gerd Johannesen [25488]

201. Kåre Johannesen [25487]

202. Mads Johannesen [8169]

203. Mads Johannesen [5277]

204. Nils Andreas Johannesen [3689]

205. Ole Mathias Andreas Johannesen [10071]

206. Thomas Elias Johannesen [8167]

207. Ulrik Johannesen [25486]

208. Andreas Mathias Johannessen [9781]

209. Anne Marthea Johnsdatter [8146]

210. Bolette Elise Johnsdatter [9125]

211. Bolette Karen Johnsdatter [8151]

212. Maren Johanne Johnsdatter [8149]

213. Bendik Elias Johnsen [8150]

214. Henrik Olai Johnsen [9124]

215. Morten Johannes Johnsen [8148]

216. Paul Andreas Johnsen [8147]

217. Alida Josefine Jørgensen [25734]

218. Arthur Andreas Jørgensen [25735]

219. Johannes Ananias Jørgensen [25733]

220. Arne Karstensen [12145]

221. Atle Karstensen [12146]

222. Erling Karstensen [12144]

223. Hildur Kristine Karstensen [11454]

224. Kåre Karstensen [12143]

225. Margot Karstensen [12142]

226. Oddvin Karstensen [11427]

227. Saron Kristoffer Karstensen [9331]

228. Mathias Elias Kaspersen [11786]

229. Samson Olai Kaspersen [9696]

230. Åse Reidun Langø Korneliussen [12063]

231. Lise Kristine Danielsdatter Kvaløsund [9282]

232. Oliane Bolette Larsdatter Kvaløsund [5809]

233. Alberta Petrine Larsen Langø [10435]

234. Anne Judithe Alexandersdatter Langø [7716]

235. Ingeborg Tofte Batalden Langø [15644]

236. Johan Kristian Knutsen, Langø [10172]

237. Lars Johannes Bendiksen, Langø [9049]

238. Laura Charlotte Amanda Larsen Langø [10437]

239. Lyder Andreas Larsen Langø [5251]

240. Nils Andreas Madsen Langø [8805]

241. Ragna Samsonsen Langø [11234]

242. Rakel Knutsdatter, Langø [10171]

243. Samson Andreas Elias Madsen, Langø [8804]

244. Sanna Oliva Larsen Langø [10434]

245. Elen Juditte Larsdatter [5811]

246. Maren Kristine Larsdatter [5562]

247. Pernele Cecilie Larsdatter [5810]

248. Sønneva Marthea Larsdatter [5807]

249. Bernt Larsen [17216]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Batalden, Flora kommune, forts.

250. Elias Larsen [8744]

251. Laurits Olai Larsen [9157]

252. Martinus Larsen [8273]

253. Ole Henrik Andreas Larsen [9701]

254. Anne Madsie Oleane Madsdatter [8266]

255. Anne Madsie Oleanne Madsdatter [20532]

256. Dorthea Martea Madsdatter [8260]

257. Juditte Martea Madsdatter [8263]

258. Karen Oline Hille Madsdatter [8175]

259. Marthe Johanne Madsdatter [9642]

260. Oline Madsdatter [8261]

261. Oline Madsdatter [8265]

262. Abraham Olai Madsen [8264]

263. Anders Olai Madsen [8803]

264. Elias Johannes Madsen [8262]

265. Johannes Ananias Madsen [8176]

266. Karl Olai Madsen [8181]

267. Kristian Madsen [8178]

268. Lars Madsen [8180]

269. Mads Johannes Madsen [20727]

270. Reinhard Kristoffer Madsen [9347]

271. Salamon Madsen [8177]

272. Pernille Martinusdatter [2219]

273. Dorthe Mathiasdatter [7927]

274. Ingeborg Mathiasdatter [8719]

275. Mari Mathiasdatter [7930]

276. Marie Mathiasdatter [7931]

277. Trine Mathiasdatter [7928]

278. Endre Mathiasen [2685]

279. Mons Mathiasen [7929]

280. Østen Mathiasen [7926]

281. Frants Mathisen [5801]

282. Søren Mathisen [7917]

283. Aslaug Melvær [25730]

284. Kjellaug Melvær [25731]

285. Anne Madsie Henrikke Mikaelsdatter [9119]

286. Marie Mikaelsdatter [9714]

287. Olai Elias Mikaelsen [9121]

288. Ales Monsdatter [11963]

289. Pernille Sophie Monsdatter [13910]

290. Susanne Monsdatter [13914]

291. Kasper Monsen [13913]

292. Peder Monsen [11962]

293. Dorthe Juditte Mortensdatter [10067]

294. Gjertrud Marie Mortensdatter [16673]

295. Annanias Mathias Mortensen [3132]

296. Desederius Elias Mortensen [3034]

297. Jacob Elias Mortensen [8250]

298. Bernt Mathias Larsen Nærøy [3395]

299. Albert Johan Annaniassen, Nautø [10428]

300. Saron Kornelius Annaniasen, Nautø [10321]

301. Bertel Nilsen [2862]

302. Bertel Nilsen [18060]

303. Bertel Elias Nilsen [8157]

304. Agnethe Elisabeth Oskarsen Nordstrand [25319]

305. Ruth Oskarsen Nordstrand [25320]

306. Anna Mathea Henrika Olsdatter [7904]

307. Anna Matsia Olsdatter [8201]

308. Anne Olsdatter [13907]

309. Birthe Olsdatter [7131]

310. Dorthe Johanne Olsdatter [7901]

311. Dorthe Lovice Olsdatter [7902]

312. Elen Andrea Olsdatter [9626]

313. Elen Mathea Olsdatter [9150]

314. Inger Larine Olsdatter [8154]

315. Lisbeth Olsdatter [7133]

316. Mari Anne Olsdatter [9153]

317. Marthe Olsdatter [7132]

318. Andreas Mathias Olsen [9152]

319. Erik Olai Olsen [9154]

320. Mads Olai Olsen [9151]

321. Martin Olsen [7905]

322. Paul Andreas Olsen [7903]

323. Samson Andreas Olsen [9699]

324. Tollak Olsen [7130]

325. Eli Johanne Oskarsen Øyhovd [25321]

326. Anne Marie Cornelia Pedersdatter [9129]

327. Elen Juditte Pedersdatter [9089]

328. Hille Judithe Pedersdatter [9128]

329. Karen Magrethe Pedersdatter [9088]

330. Laura Gunhild Pedersdatter [22137]

331. Maren Elise Pedersdatter [8230]

332. Bernt Andreas Pedersen [2902]

333. Erik Pedersen [10366]

334. Johannes Kornelius Pedersen [8234]

335. Jørgen Andreas Pedersen [8233]

336. Olaug Irene Oskarsen Pedersen [25322]

337. Anna Karine Bertelsdatter Russøy [10470]

338. Bertel Elias Gregoriussen, Russøy [7726]

339. Olav Steinar Nilsen Sandvik [25523]

340. Alexander Simonsen [8720]

341. Bernhard Oliver Simonsen [9980]

342. Mathilde Karine Simonsen [9981]

343. Samson Johannes Simonsen [9979]

344. Karen Mathea Johannesdatter, Skorpeidet [3227]

345. Anna Matsie Sørensdatter [7919]

346. Helene Johanna Sørensdatter [7920]

347. Nelle Olina Sørensdatter [9023]

348. Alexander Sørensen [7924]

349. Erik Johannis Sørensen [7921]

350. Johannes Sørensen [7923]

351. Truls Sørensen [7922]

352. Jan Lyder Stephansen [7915]

353. Mats Stephansen [7916]

354. Bertel Olafsen, Strømsøy [11037]

355. Harald Strømsøy [14244]

356. Laura Elisa Olafsen, Strømsøy [7731]

357. Martha Strømsøy [14243]

358. Martha Gurine Bertelsdatter Strømsøy [7725]

359. Mathias Hendrinius Olafsen, Strømsøy [7732]

360. Nilla Olafsen, Strømsøy [11235]

361. Oskar Strømsøy [14242]

362. Anna Lovice Thomasdatter [9355]

363. Hanna Jørgine Thomasdatter [9354]

364. Hanna Lovise Andrine Thomasdatter [9356]

365. Lars Olai Thomassen [9353]

366. Anne Marie Trulsdatter [9090]

367. Karen Pernille Trulsdatter [9237]

368. Inger Gurine Ulriksdatter [8191]

369. Alexander Ulriksen [25186]

370. Fredrik Olai Ulriksen [11248]

371. Johannes Elias Ulriksen [8194]

372. Johannes Mathias Ulriksen [8192]

373. Sigurd Johan Ulriksen [11034]

374. Sigurd Johan Ulriksen [25187]

375. Sylvia Ulriksen [25185]

376. Vilhelm Ulriksen [11351]

377. Alberta Lovise Marie Jørgensen Vadsøy [10087]

378. Anders Olai Andersen Vadsøy [9999]

379. Hilda Margit Oliva Jørgensen Vadsøy [10083]

380. Jenny Martea Jørgensen Vadsøy [10666]

381. Jenny Oliva Olafsen Vadsøy [10085]

382. Julius Mathias Andreas Andersen Vadsøy [10005]

383. Laura Andersdatter Vadsøy [10008]

384. Marius Alfred Mathias Andersen Vadsøy [10007]

385. Thomas Kornelius S. Andersen Vadsøy [10004]

386. Thomasine Karine Andersdatter Vadsøy [10003]

387. Jensine Marie Andreasdatter Verholm [9344]

388. Marta Petrine Andreasdatter Verholm [9345]

389. Oleanne Erikka Andreasdatter Verholm [9343]

390. Albert Severin Bendiksen Vevling [9223]

391. Alette Serine Bendiksdatter Vevling [20885]

392. Annanias Elias Bendiksen Vevling [9222]

393. Anne Johanne Dorthea Ludvigsen Vevling [9308]

394. Anne Karine Ludvigsen Vevling [9305]

395. Anne Kristine Ludvigsen Vevling [9307]

396. Bendik Andreas Gregoriussen Vevling [3580]

397. Bolette Serine Jensdatter Vevling [3690]

398. Elisabeth Marthea Bendiksdatter Vevling [10316]

399. Gregorius Andreas Bendiksen Vevling [9220]

400. Jensine Judithe Ludvigsen Vevling [9304]

401. Johan Elias Ludvigsen Vevling [9309]

402. Judithe Birgitte Bendiksdatter Vevling [9221]

403. Karen Fredrikke Bendiksen Vevling [591]

404. Laura Berta Ludvigsen Vevling [9310]

 

 

Batalden, Fanøya, Flora kommune

1. Annanias Abrahamsen Batalden [10078]

2. Reinhard Johan Didriksen [10868]

3. Alberta Andreasen Fanøy [25495]

4. Andreas Andreasen Fanøy [25496]

5. Anna Elisa Henriksen, Fanøy [10921]

6. Asle Inge Olavsen Fanøy [25464]

7. Bjarte Olavsen Fanøy [25461]

8. Borghild Emilie Henriksen, Fanøy [10861]

9. Dagny Alma Andreasen Fanøy [11455]

10. Gunnhild Johanna Olavsen Fanøy [25465]

11. Johan Sigvard Andreassen, Fanøy [11366]

12. Karl Bertin Andreassen, Fanøy [11314]

13. Kjellaug Andreasen Fanøy [25497]

14. Lars Andreas Karstensen, Fanøy [11616]

15. Magne Henrik Olavsen Fanøy [25460]

16. Margunn Katrine Olavsen Fanøy [25462]

17. Narve Olavsen Fanøy [25463]

18. Peder Johannesen Fanøy [25506]

19. Samson Bernhard A. Johannessen Fanøy [10641]

20. Sara Elise Johannesen Fanøy [10667]

21. Solveig Elida Simonsen, Fanøy [11024]

22. Johannes Andreas Andreassen Fimland [9167]

23. Astrid Andersen Fredheim [11025]

24. Jensine Martea Andersen Fredheim [10814]

25. Magnus Andersen Fredheim [25499]

26. Martin Andersen Fredheim [10900]

27. Peder Andersen Fredheim [25498]

28. Peder Oskar Fredheim [11418]

29. Saron Andersen Fredheim [25500]

30. Ester Hillersøy [25178]

31. Eva Hillersøy [25163]

32. Frøydis Hillersøy [25177]

33. Gunnstein Hillersøy [25161]

34. Ingvild Hillersøy [25176]

35. Torbjørn Henrik Hillersøy [25179]

36. Turid Hillersøy [25162]

37. Jan Henrik Karlsen [25524]

38. Lise Merete Klokkernes [12289]

39. Oddny Johanna Ulriksen Klokkernes [12273]

40. Siv Klokkernes [12285]

41. Tone Ulriksen Klokkernes [12274]

42. Agna Kathrina Russøy [25448]

43. Kjell Russøy [25447]

44. Sigbjørn Sivertsen [20430]

45. Gudrun Henriksen Stevnebø [25172]

46. Gudrun Henriksen Stevnebø [25174]

47. Henrik Henriksen Stevnebø [25173]

48. Ottar Henriksen Stevnebø [25175]

49. Thor Tobiassen [9928]

50. Anngunn Ulriksen [25493]

51. Arild Johannes Ulriksen [25490]

52. Åshild Ulriksen [25494]

53. Betsy Oliva Ulriksen [25451]

54. Laurits Ulriksen [25450]

55. Laurits Johan Ulriksen [10977]

56. Leonora Jenny Olufine Ulriksen [11384]

57. Liv Norunn Ulriksen [25492]

58. Petra Ulriksen [11261]

59. Sofia Ulriksen [11725]

60. Solfrid Venke Ulriksen [25452]

61. Vidar Ulriksen [25491]

 

Batalden, Fugløy, Flora kommune

1. Johanne Danielsdatter Buerøy [8982]

2. Olav Mathias Didriksen [10784]

3. Anfinn Johannes Simonsen, Fanøy [10976]

4. Ansgar Kornelius Simonsen, Fanøy [10879]

5. Astrid Larine Simonsen, Fanøy [10993]

6. Almar Sigvard Fugløy [25505]

7. Aud Julianne Fugløy [25504]

8. Kåre Ingvard Fugløy [25503]

9. Anna Matzie Rasmusdatter [7990]