Møre og Romsdal Fylke

Nettstedet er Henry Pedersen sin eiendel og med henvisning til ånsverkloven er all kopiering og utskrifter ikke tillatt uten samtykke fra netteier.

Brudd på dette kan føre til erstatning og straffeansvar.

Godøya, Giske kommune

1. Bertine Amundsdatter [5470]

2. Anna Marie Håhjem [1431]

3. Ole Mathias Istad [11133]

4. Anna Ingvarda Olsen Kittang [11132]

 

Stranda

1. Liv Marit Indreeide [3543]

 

Sunndalsøra

1. Kari Bruseth [1418]

2. Reidun Sallaup [1422]

3. Bjarne Sundstrøm [1419]

4. Leif Johan Sundstrøm [351]

5. Anne Grethe Tangedal [350]

6. Bente Vernes Tangedal [360]

7. Vidar Tangedal [349]

8. Jens Vernes [1423]

 

Vanylven kommune

1. Johanne Marthe Andersdatter [19971]

2. Anders Andersen [19970]

3. Anders Andersen [19968]

4. Elisa Olufa Marie Hovden [10532]

5. Oline Knutsdatter [9690]

6. Gjertrud Larsdatter [19969]

7. Ida Lovise Martinsdatter [24043]

8. Bertine Marie Matiasdatter [4412]

 

Valldal

1. Åshild Omenås [3541]

2. Evy Lovise Omenås [238]

3. Lars Bakke Omenås [3542]

 

Vigra

1. Hans Lars Molnes [1452]

 

Volda

1. Berthe Oline Bottolfsdatter [26294]

2. Anna Eliasdatter [24206]

3. Jakob Helset [10220]

4. Anne Petrine Jakobsdatter [10219]

5. Rasmus Elias Johannesson [4064]

6. Annanias Johannesen Kongsvold [24040]

7. Ole Olsen [10263]

8. Rasmus Olsen [19963]

9. Jakobine Kristine Olsdatter Reksten [10262]

10. Hanna Ryste [25118]

 

Smøla

1. Jensine Bertine Høgseth [24014]

2. Mary Anita Meek [61]

 

Kristiansund

1. Hildegunn Flaten [302]

2. Leif Magne Frøset [306]

3. Hanna Petrine Hansen [26194]

4. Marie Henrikke Hansen [26192]

5. Peder Konrad Hansen [26191]

6. Sigurd Bernhard Hansen [26193]

7. Hilde Henriksen [303]

8. Antonette Marie Kleve [19939]

9. Hansine Cesilie Martine Kleve, Sørensen [11622]

10. Tommy Sundstrøm [352]

 

Møre og Romsdal Fylke

 

Tilbake til Stedsregisteret klikk her

 

 

 

Stedsregister over slekter

på Vestlandet

 

Et alfabetisk oppsett over navnene på alle personene som er omhandlet i stedsregisteret og som har tilknytting til stedet ved fødsel.

I navneregisterene vil du finne alle navnene som ligg i min database og du kan da lete deg frem til det som er inntresant for deg.

Hvert navn har et ID nr. eks.[12345] som står bak hvert navn. Dette nr. vil du også finn igjen i slektdatabasen, eller du kan søke på det der.

 

 

Min e.post adr: henryped@infranord.no

Møre og Romsdal Fylke

1. Hanna Børgesdatter, Båsund [5543]

2. Hildegunn Bonsaksen [26221]

3. Ole Brynildsen [2032]

4. Sveinung Dimmen [736]

5. Synneve Eliasdatter [18440]

6. Elen Eriksdatter [5646]

7. Jakob Eriksen [9779]

8. Anna Hansdatter [11763]

9. Johannes Pedersen Haram [11762]

10. Karl Ingvald Severin Johannesen Haram [11761]

11. Oline Helene Rasmusdatter, Hovden [10668]

12. Maren Anne Jakobsdatter [9778]

13. Eli Klauset [267]

14. Olav Klauset [1450]

15. Elise Kvammen [26229]

16. Finn Harald Kvammen [26222]

17. Ingmar Kvammen [26224]

18. Øyvind Kvammen [26228]

19. Ludvig Johannes Andreas Lothe [23669]

20. Roger Molvær [319]

21. Anne Olsdatter [2104]

22. Anna Bertine Olsen [23642]

23. Brynild Olsen [2033]

24. Brynild Olsen [2103]

25. Magna Opstad [1449]

26. Astrid Klara Andreasdatter Øren [26150]

27. Borgny Oddrunn Sorthe [254]

28. Marius Sorthe [1447]

29. Ane Dårthea Thoresdatter [10141]

30. Erik Thoresen [10137]

31. Otto Vedeld [15453]

 

Hareid, Møre og Romsdal

1. Alexandra Aasmo [7603]

2. Henny Mari Aasmo [7601]

3. Leiv Kristian Aasmo [7602]

4. Maija Elena Aasmo [7606]

5. Nea Christine Aasmo [7613]

6. Randi Kristine Lied, Aasmo [7526]

7. Torleiv Aasmo [7527]

 

Herøy, Herøy kommune

1. Tove Elisabeth Berge [12350]

2. Peder Mikael Iversen [23687]

3. Njål Moltebakk [12359]

4. Peder Mortensen [5323]

5. Anne Marie Elise Pedersdatter [5322]

6. Øystein Taklo [12361]

7. Indianne Julie Ulriksen [24016]

8. Jakob Olai Ulriksen [24008]

9. Johan Ulriksen [24015]

 

Molde

1. Oluf Gerhard Bolsøe [22827]

2. Mariann Børresen [12373]

3. Lars Larsen [22828]

4. Lars Eivind Solnørdal [7014]

5. Synnøve Taklo [12363]

6. Vegard Taklo [12362]

7. Dordi Tosse [333]

 

Skodje kommune

1. Karen Bjørlykkstøl [1445]

2. Åge Flaten [289]

3. Grete Vadset Flaten [291]

4. Guttorm Flaten [288]

5. Klara Håhjem Flaten [286]

6. Per Egil Flaten [287]

7. Lars Håhjem [1444]

8. Lovise Berta Håhjem [244]

9. Petter Konrad Håhjem [1432]

10. Leif Kåre Pedersen [246]

11. Mary Ann Pedersen [245]

12. Wilhelm Peder Pedersen [1443]

13. Anna Marie Flaten Robinson [290]

14. Edit Vadset [1433]

15. Elias Vadset [1434]

 

Ålesund

1. Alf Bolseth [247]

2. Evy Bolseth [248]

3. Trine Bolseth [249]

4. Venke Bolseth [734]

5. Silje Bolseth Dimmen [251]

6. Karl Johan Berntsen, Eidsvig [11628]

7. Anette Flaten Molvær [317]

8. Svein Ove Flaten [318]

9. Sander Rognsø, Furstrand [3547]

10. Simen Rognsø, Furstrand [7450]

11. Sverre Henriksen [10944]

12. Signy Amanda Strandvoll Hovden [11084]

13. Ingolf Leonhard Jensen [24065]

14. Karl Mathias Jensen [11641]

15. Inga Margrethe Berntine Karlsdatter [11629]

16. Bernt Karolius Lind Karlsen [11631]

17. Karda Adele Lundholm Karlsen [11634]

18. Karl August Karlsen [11630]

19. Bernhard Kleve [11637]

20. Hans Kleve [11639]

21. Harald Kleve [11640]

22. Leonard Kleve [11638]

23. Margrethe Kleve [11636]

24. Randi Flaten Klokk [316]

25. Are John Knudsen [12367]

26. Emelie Fredrikke Kristiansen [24953]

27. Grete Krogen [3799]

28. Karl Ingolf Martinssen [24060]

29. Arne Martinussen [11085]

30. Espen Molnes [265]

31. Katharina Molnes [266]

32. Kenneth Helge Molnes [264]

33. Knut Helge Molnes [263]

34. Merete Pedersen Molnes [258]

35. Elisabeth Molvær [321]

36. Veronica Molvær [320]

37. Andor Rudolf Nilsen [3470]

38. Anita Nilsen [370]

39. Frode Nilsen [11992]

40. Kenneth Nilsen [405]

41. Marianne Nilsen [4184]

42. Mette Nilsen [367]

43. Solveig Amanda Nilsen [3627]

44. Terje Nilsen [363]

45. Trond Nilsen [3699]

46. Astrid Baarholm Nordal [14577]

47. Ingebjørg Olsen [12450]

48. Amund Pedersen [379]

49. Anders Pedersen [3744]

50. Christin Pedersen [11991]

51. Linn Theres Fugelsnes, Pedersen [256]

52. Odd Daniel Pedersen [10933]

53. Roger Ståle Pedersen [259]

54. William Klauset Pedersen [1448]

55. Emil Indreeide, Rognsø [7447]

56. Glenn Robert Rognsø [239]

57. Helena Indreeide, Rognsø [3544]

58. Nora Indreeide, Rognsø [3545]

59. Christian Rønning [261]

60. Johannes Rønning [1454]

61. Monica Rønning [262]

62. Sissel Marit Pedersen Rønning [257]

63. Terje Rønning [260]

64. Elvine Marie Sørensen [11625]

65. Klara Margrethe Sørensen [11642]

66. Klaus Sørensen [11623]

67. Søren Sørensen [11624]

68. Else Marie Tobiassen [11990]

69. Reidun Tønnesen [7591]

70. Jens Petter Nikolai Viddal [13175]

71. Kristian Johan Viddal [13176]